Superbox

Superbox

 

Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile 4.5G hızında internetiniz Superbox ile yanınızda

Paketler:

  • Superbox 100GB - 650 TL/AY
  • Superbox 150GB - 750 TL/AY
  • Superbox 200GB - 850 TL/AY
  • Superbox Sınırsız - 999 TL/AY

Hemen başvurmak için aşağıdaki formu doldurun sizi arayalım!

Kablo Derdi Yok, Tek Priz Yeter

Kablodan bağımsız olarak evlere 4.5G teknolojisi ile havadan internet sağlayan Superbox'la evler 4.5G hızında internete kavuşuyor.

 

 


 

 

Dilediğin Yerde Kullan

Elektrik prizi olan her yere taşınabilen Superbox'ınızı kışlık ve yazlık evlerinize de kolayca taşıyabilirsiniz

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Superbox sim kart destekli wifi modem içerisine takılan Kuzey Kıbrıs Turkcell faturalı hattı sayesinde 4.5G hızında sabit internet servisi sunan bir teknolojidir.

Hizmet uygunluğu bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Başvurunuzu alt kısımda bulundan form üzerinden online olarak yapabilirsiniz. Başvuru sonrası ilgili bilgilendirme en kısa sürede iletişim numaranız üzerinden size ulaşarak yapılacaktır.

Superbox hizmeti 4.5G bağlantı teknolojisi ile verilmektedir ve hızlar kullanımın yapıldığı kapsama alanına, şebeke yoğunluğuna göre değişebilir.

Superbox, 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu yerlerde kullanılabilmektedir. Sizlere en iyi deneyimi yaşatmak için başvuru ve kurulum esnasında hız kontrolleri yapılır.

Superbox ürünü teknolojisi gereği taşınabilir bir üründür. Lokasyon kilidi olmadan taşınabilir kullanım için aylık servis bedeli 50 TL olup, 31 Ağustos 2024 tarihine kadar servis bedeli olmadan Superbox ürününü dilediğiniz yerde kolayca kullanabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından kalan kullanımlarınızı kontrol edebilirsiniz. İlgili numara ile Uygulama giriş yapmanız yeterli olacaktır

Superbox Sınırsız paket adil kullanım politikası çerçevesinde diğer Superbox kullanıcılarının deneyimini negatif yönde etkileyecek derecede veri trafiği yaratan abonelerin hızı bulunduğu ay özelinde geçici olarak 10 Mbps’ye kadar sınırlandırılabilmektedir.

Superbox Sınırsız paket dowload/upload kotası bulunmayan kotasız superbox paketidir.

Superbox sadece kotalı ve sınırsız paketler ile sunulmaktadır. Kotalı paketlerde kotanız bittikçe ek paket satın alınabilecektir. Superbox’ta 4.5G hızında 3 çeşit kotalı internet paket bulunmaktadır. Bu paketlerde herhangi indirme veya yükleme hız sınırlaması yoktur. Bulunduğunuz bölgeye göre verilebilen en üst düzeyde hızlara ulaşabilirsiniz.

  • Superbox 100GB 4.5G internet
  • Superbox 150GB 4.5G İnternet
  • Superbox 200GB 4.5G İnternet

Seçtiğiniz Superbox paketinize ait kotanız bittiğinde kullanımınız durdurulmaktadır. Kullanımınıza fiyatı 150 TL olan 30 gün geçerli SUPER EK 50 GB paketini alarak devam edebiliriniz. EK 50 GB paketini dilediğiniz kadar alarak kotanızı yükseltebilirsiniz. EK 50GB paketi tekil paket olup 30 günün sonunda yenilenmeden sonlandırılmaktadır. EK 50 GB paketinden faydalanmak için Superbox hattınızı kullanmış olduğunuz modemin SMS arayüzü ile EK 50 yazıp 5500'a göndermeniz yeterlidir. Paketiniz anında başlayacaktır.

 

Yukardaki süreler örneklem olup, 1 kullanıcının paketi dahilindeki tüm kotayı tek bir aktiveteye harcaması halinde ne kadar süre geçirebileceğini göstermektedir. Paketi paylaşan kullanıcı sayısı ve aktivite çeşitliliğine göre deneyiminiz farklılık gösterebilmektedir. Paket kotaları 30 günde bir yenilenmektedir.

BAŞVURU FORMU

Formu doldurun, sizi arayalım