Superbox

Superbox

 

Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile 4.5G hızında internetiniz Superbox ile yanınızda

Paketler:

  • Superbox 100GB - 650 TL/AY
  • Superbox 150GB - 750 TL/AY
  • Superbox 200GB - 850 TL/AY

Hemen başvurmak için aşağıdaki formu doldurun sizi arayalım!

SIKÇA SORULAN SORULAR

Superbox sim kart destekli wifi modem içerisine takılan Kuzey Kıbrıs Turkcell faturalı hattı sayesinde 4.5G hızında sabit internet servisi sunan bir teknolojidir.

Hizmet uygunluğu bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Başvurunuzu alt kısımda bulundan form üzerinden online olarak yapabilirsiniz. Başvuru sonrası ilgili bilgilendirme en kısa sürede iletişim numaranız üzerinden size ulaşarak yapılacaktır.

Superbox hizmeti 4.5G bağlantı teknolojisi ile verilmektedir ve hızlar kullanımın yapıldığı kapsama alanına, şebeke yoğunluğuna göre değişebilir.

Superbox, 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu yerlerde kullanılabilmektedir. Sizlere en iyi deneyimi yaşatmak için başvuru ve kurulum esnasında hız kontrolleri yapılır.

Superbox ürünü teknolojisi gereği taşınabilir bir üründür. Lokasyon kilidi olmadan taşınabilir kullanım için aylık servis bedeli 50 TL olup, 31 Aralık 2023 tarihine kadar servis bedeli olmadan Superbox ürününü dilediğiniz yerde kolayca kullanabilirsiniz.

Superbox sadece kotalı paketler ile sunulmaktadır. Kota bittikçe ek paket satın alınabilecektir. Superbox’ta 4.5G hızında 3 çeşit kotalı internet paket bulunmaktadır. Bu paketlerde herhangi indirme veya yükleme hız sınırlaması yoktur. Bulunduğunuz bölgeye göre verilebilen en üst düzeyde hızlara ulaşabilirsiniz.

  • Superbox 100GB 4.5G internet
  • Superbox 150GB 4.5G İnternet
  • Superbox 200GB 4.5G İnternet

Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından kalan kullanımlarınızı kontrol edebilirsiniz. İlgili numara ile Uygulama giriş yapmanız yeterli olacaktır

Seçtiğiniz Superbox paketinize ait kotanız bittiğinde kullanımınız durdurulmaktadır. Kullanımınıza fiyatı 150 TL olan 30 gün geçerli SUPER EK 50 GB paketini alarak devam edebiliriniz. EK 50 GB paketini dilediğiniz kadar alarak kotanızı yükseltebilirsiniz. EK 50GB paketi tekil paket olup 30 günün sonunda yenilenmeden sonlandırılmaktadır. EK 50 GB paketinden faydalanmak için Superbox hattınızı kullanmış olduğunuz modemin SMS arayüzü ile EK 50 yazıp 5500'a göndermeniz yeterlidir. Paketiniz anında başlayacaktır.

 

Yukardaki süreler örneklem olup, 1 kullanıcının paketi dahilindeki tüm kotayı tek bir aktiveteye harcaması halinde ne kadar süre geçirebileceğini göstermektedir. Paketi paylaşan kullanıcı sayısı ve aktivite çeşitliliğine göre deneyiminiz farklılık gösterebilmektedir. Paket kotaları 30 günde bir yenilenmektedir.

 

BAŞVURU FORMU

Formu doldurun, sizi arayalım