Hakkımızda

Hakkımızda

Eylül 2018 tarihinde kurulan Lifecell Digital LTD., Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ISS (internet servis sağlayıcısı) sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

Lifecell Digital kurulduğundan itibaren müşterilerine, tüm Kuzey Kıbrıs genelinde kaliteli internet; kesintisiz hız, 7/24 çağrı merkezi ile üstün müşteri hizmeti, ödeme kolaylığı ve çeşitliliği ile yeni paketlerle hız seçenekleri sunmaktadır. KKTC’nin tümünde güçlü kapsama sağlayarak her eve kesintisiz hız ile her bütçeye uygun ve avantajlı kampanya seçenekleri ile hizmet vermektedir. Lifecell Digital, operatör farketmeksizin Turkcell’li olsun ya da olmasın “Turkcell Ev İnterneti” kurulumu yapabilmekte, aylık ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

Lifecell Digital’in en önemli vizyon ve hedefi kalite, müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunmaktır. Bir diğer vizyonu da sabit internet sektöründe hizmet kalitesini sürekli yükseltmek, fark yaratmak ve bu sektördeki en iyi hizmeti sunmaktır. Lifecell Digital LTD. dünyadaki dijitalleşmeyi ve talebi de göz önünde bulundurarak yatırım yapmaya, sürekli kendini yenilemeye ve en iyi hizmet için çalışmalarına devam edecektir.