Dijital Servisler

Dijital Servisler

TV+
 

TV+

TV+ ile yüzlerce ücretsiz film, spor, belgesel, çocuk ve haber kanalı istediğiniz yerde cebinizde, tabletinizde ve bilgisayarınızda!
Kıbrıs'a özel Premium TV+ paketi ayda sadece 59,99 TL'ye 

Hemen abone olmak için Kuzey Kıbrıs Turkcell hattından TV yazıp 3030'a SMS gönderebilirsiniz.

 


 

Sporun Kalbi TV+'ta Atıyor

İngiltere Premier Lig, Bundesliga, NBA, Formula 1, teniste grand slamlar, MotoGP ve dövüş sporları TV+'ta. Üstelik geri-al izle özelliğiyle heyecan dolu karşılaşmaları tekrar izle.

 
 

 

 

Soluksuz izleyeceğiniz diziler, filmler ve belgeseller TV+'ta

The Son, Wild District, Taboo, Victor Lessard, Saklı Dünyalar ve Beyond Appearances sadece TV+'ta

TV Keyfi Şimdi İster Cepte, İster Web'te/Tablet'te

TV+ ile evinizden, cebinizden, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan en konforlu şekilde TV izleyebilirsiniz.

 
 • TV+ ile sevdiğiniz film, dizi ve TV kanallarını her yerde her an izleme keyfi cebinizde, tabletinizde ve bilgisayarınızda!
 • Ayrıca, dünyanın neresinde olursanız olun, Kıbrıs yerel kanalları her zaman yanınızda!
 • TV+, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile size eşsiz bir TV deneyimi sunuyor.
  Cep telefonu ve tabletinize TV+ uygulamasını indirerek, bilgisayarınızda internet tarayıcınız üzerinden TV+ resmi sitesindeki Web TV Hızlı Giriş'e tıklayarak veya Akıllı/Android TV'niz ile siz de bu keyfi yaşamaya başlayın!
 • TV+ servisi, Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş tarafından sağlanmakta olup, 21 Haziran 2021 itibariyle TV+ üyelik paketi Lifecell Digital Ltd. tarafından sunulmaktadır. Size özel ayrıcalıklı Premium TV+ kanal listesine ulaşmak için tıklayın.
 • Turkcell Ev interneti kampanyası ile TV+ keyfi bir başka! Kampanya detayları için tıklayın.
 • TV+ ve Ev İnterneti bir arada tanıtım broşürüne bir tıkla ulaşabilirsiniz.
 • TV+’ı cep telefonundan kullanmak için öncelikle kullanmakta olduğun cihaza uygun uygulama sürümünü ilgili store’lar üzerinden indirmelisiniz.
 • iOS cihazına sahipseniz detaylı bilgi için tıklayın
 • Android cihaza sahipseniz detaylı bilgi için tıklayın
 • Uygulamayı açtıktan sonra, Hızlı Giriş veya Şifre ile giriş seçenekli giriş ekranı açılacaktır. Açılan ekranda,hızlı giriş seçeneğini seçerek KKTCELL hattınızı girerek hattınıza HIZLIGIRIS'ten anlık şifre SMS'i gelerek giriş yapabilirsiniz. Veya alternatif giriş seçeneği olarak , telefon numarası veya e-posta adresi ve şifre alanlarını doldurmalısınız. Eğer Turkcell şifrenizi bilmiyorsanız şifre almanız gerekmektedir. Kuzey Kıbrıs Turkcell aboneleri, 0532 755 22 22 numarasına SIFRE yazıp göndererek şifrelerini SMS ile öğrenebilirler. E-posta girişi için de KAYIT OL 'a tıklayarak kaydınızı yaparak giriş yapabilirsiniz.
 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, TV+ ile sevdiğiniz film, dizi ve TV kanallarını her yerde her an izleme keyfi cebinizde, tabletinizde ve bilgisayarınızda! Ayrıca, dünyanın neresinde olursanız olun, Kıbrıs yerel kanalları her zaman yanınızda!
 • İnternet tarayıcınızın (Google Crome) 'dan Web TV Hızlı Giriş seçeneği ile giriş yaparak izleyebilirsiniz. 
 • Açılan şifre penceresinde, GSM ile giriş veya e-posta ile giriş seçeneğinden birini tercih ederek giriş yapabilirsiniz. GSM ile girişte yine ayni şekilde cep telefonunuza HIZLIGIRIS'ten gelecek SMS ile giriş sağlayabilmektesiniz. E-posta ile girişte de ayni şekilde kayıt olduğunuz e-posta bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz.
 • Giriş yapıldıktan sonra, TV+ ile sevdiğiniz film, dizi ve TV kanallarını her yerde her an izleme keyfi cebinizde, tabletinizde ve bilgisayarınızda! Ayrıca, dünyanın neresinde olursanız olun, Kıbrıs yerel kanalları her zaman yanınızda!
 • TV+ uygulaması, yeni nesil AppleTV, IOS 7 ve üzeri cihazları, Android 4.X ve üzeri cihazları desteklemektedir
 • TV+’a telefon numaranız ile hızlı giriş'i seçerek kolayca yapabilirsiniz.
 • TV+ üyeliği için TV yazıp 3030'a kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Üyelik ücretiniz Kuzey Kıbrıs Turkcell faturanıza aylık olarak yansır.
 • TV+ ile 5 farklı cihaz üzerinden kullanım yapılabilmektedir. 6. bir cihaz kullanılmak istenirse cihaz silme işlemi yapılması gerekmektedir. Cihaz silme işlemi 30 günde 1 kez yapılabilmektedir. 

Kıbrıs’a Özel Premium TV+ paketlerinden tüm faturalı, bireysel ve kurumsal Kuzey Kıbrıs Turkcell ses aboneleri faydalanabilmektedir.

Kuzey Kıbrıs Turkcell faturalı ses hattı kullanıcıları, Kıbrıs’a Özel Premium TV+ paketi için TV yazıp 3030’a kısa mesaj göndererek, aylık TV+ üyeliğini hemen faturalarına başlatabilirler. Kuzey Kıbrıs Turkcell Faturasız hat kullanıcıları, https://www.kktcell.com/paket-yukle/faturasiz-paket  linkinden kredi kartı ile 31 günlük TV+ Premium üyeliği dijital paket olarak alabilmektedir.

Kıbrıs’a Özel Aylık Premium TV+ paket aboneliğinizi iptal etmek için TV IPTAL yazıp 3030’a gönderebilirsiniz. İptal işlemlerinde, paket bitiş tarihine kadar paket kullanımınıza devam edebilirsiniz.